16 Czerwca 2024 roku

11 NIEDZIELA ZWYKŁA

l. {R.W.} W prostych słowach, za pomocą przypowieści Pan Jezus przybliża rzeczywistość Bożego królestwa, do którego wszyscy jesteśmy zaproszeni. Kończący się rok szkolny i katechetyczny 2023/2024 niech nas pobudzi do refleksji: na ile z tego zaproszenia skorzystaliśmy i zbliżyliśmy się do Pana.

2. {W.} Ks. Proboszcz zaprasza na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w tygodniu po mszach św. (w kościele parafialnym).

3. {W.} W piątek, 21 czerwca, zakończy się kolejny rok szkolny i katechetyczny. Na dziękczynną Mszę Świętą ks. Proboszcz zaprasza: Nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła IIw czwartek, w Modlimowie w Grocie o godz. 10:00.

4. {R.} W piątek, 21 czerwca, zakończy się kolejny rok szkolny i katechetyczny. Na dziękczynną Mszę Świętą ks. Proboszcz zaprasza w piątek o godz. 17:00 – w kościele parafialnym.

5. {R.W.} Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje osobiste święta, nade wszystko imieniny i urodziny, ks. Proboszcz i Ja – składamy najlepsze życzenia. Zmarłych polecajmy Bożemu miłosierdziu.

Wyjaśnienie – {R.} – dotyczy Rotnowa;

{W.} – dotyczy Wyszoboru